English | Pусский
 
ANA SAYFA KONUM KONSEPT YAŞAM SEÇENEKLERİ SOSYAL YAŞAM TEKNİK BİLGİLER İLETİŞİM
Konsept  
Akdeniz’in zirvesi, Riviera’nın merkezi…

   
Akdeniz Bölgesi, Türkiye’nin güneybatısındaki Akdeniz boyunca uzanan kıyılarıyla tüm dünyanın hayranlık duyduğu eşsizliğe sahiptir. Anadolu’nun en eski yerleşimlerinden biri olan ve yüzyıllar boyu çeşitli uygarlıkların kültürleriyle harmanlanan Akdeniz, dün ile bugünün dans ettiği bir köprü bölgedir.

Turizm cenneti olarak bilinen Antalya şehri, Akdeniz’in başkenti konumundadır. Dengeli imar politikaları, çevresel sorumluluk anlayışı ve doğal güzellikleri sayesinde, Türk Rivierası olma özelliğini kazanan Antalya; iklimin de olumlu etkisiyle yaz kış her sezon dünyanın dört bir yanından misafirlere ev sahipliği yapar.

Şehre bu ünü kazandıran doğal güzelliklerin başında, Akdeniz kıyısında kilometrelerce uzanan plajlar (Belek, Karpuzkaldıran, Konyaaltı, Side, Patara vb), doğal mağaralar (Damlataş, Karain vb), çağlayanlar (Düden, Manavgat vb) ve dağlardaki gür orman örtüsü gelir.
Bir yanda mucize gibi manzaralar, bir yanda modern mimarinin şehre kattığı doku; ona büyülü bir hava vermiştir. Bu büyünün en çok hissedildiği yerlerden biri olan Kundu’da, yeryüzündeki tüm renkleri bir arada bulabilir, böyle bir doğal ve kültürel mirasın ortasında, başka bir dünyanın mümkün olduğuna inanabilirsiniz. Daha ileri gidip o başka dünyada yaşamak isteyenleri, Kundu’da Sirius Town’a bekliyoruz.

Ayaklarınızın altında tüm muhteşemliğiyle Riviera,
elinizin altında yeni bir dünya için…
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5
Sirius Town projesinde; tasarımlarında insan faktörünü ön planda tutarak, ihtiyaç ve sosyal yaşantıyı kolaylaştıracak çözümler sunan Gültekin Mimarlık ile iş birliği yaptık.

VRV sistemi projesine uygun hazırlanan Sirius Town’da, Grohe, Geberit ve Daikin gibi önemli markalarla çalıştık.

Ön cephesinde havuz ve bahçelerin maksimum seviyede geniş tutulduğu binanın etrafı, 13Bin m2 net yeşillendirilmiş alanla çevrildi.
  Arsanın konumunu Sirius Town sakinleri için en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştık.
Maksimum cephe kullanarak deniz, rüzgâr, güneşlenme ve manzaradan en iyi şekilde yararlandığımız projede, yeni hayatınız için her bir ayrıntıyı düşündük.

En iyisini, en güzelini, en rahatını yaşamanız için…
Çünkü bizimleyseniz, bunları hak ediyorsunuz.
 
Ana Sayfa | Konum | Konsept | Yaşam Seçenekleri | Sosyal Yaşam | Teknik Bilgiler | İletişim
Copyrights © 2014 / siriustown.com
3gengrafik